Mario Balotelli

Monte Carlo’da Balotelli zirvesi

Darbe girişimi ve terör olayları sebebiyle geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelmek istemediği ve bu sebepten ötürü Beşiktaş’ın teklifini reddettiği öne sürülen Mario Balotelli için sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

İtalya’nın prestijli gazetesi La Gazzetta dello Sport, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Perşembe akşamı Monte Carlo’da, Mario Balotelli’nin menajeri Mino Raiola’yla gizli bir görüşme gerçekleştirdiğini duyurdu.

Görüşmede Beşiktaş’ın sunduğu proje, ortaya koyduğu istekli tavır ve teklifin ekonomik açıdan tatmin edici oluşunun Raiola’yı oldukça memnun ettiği; İtalyan menajerin Orman’a, yakın zamanda Balotelli’yle bir görüşme ayarlayacağının sözünü vererek masadan ayrıldığı öne sürüldü.

Eski günlerine dönmek isteyen ve uzun zamandır kendisine bu yolda yardımcı olacak bir kulüp arayışında olan Balotelli, yeni sezona Liverpool reserv takımıyla çıktığı antrenmanlarla hazırlanıyor.

MEDYA BEŞİKTAŞ – DIŞ HABER

Takip Et

Muhammet ATMAR

28 yaşında, Beşiktaş faşisti, İzmir sevdalısı, Atatürk Üniversitesi RTS mezunu, @MedyaBesiktasTV imtiyaz sahibi, atanamayan muhabir.
Takip Et

Latest posts by Muhammet ATMAR (see all)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir